<<<<<

Parfémy Didier GAGLEWSKI


Atypický nezávislý tvůrce parfémů Didier Gaglewski se vyznačuje jedinečnými vonnými kompozicemi, které vytváří poblíž slavného francouzského voňavkářského městečka Grasse. Při tvorbě parfémů hledá krásu v jednoduchosti a volí především přírodní suroviny.

parfem_toilett

De Mémoire de Rose — Eau de Parfum

Parfém De Mémoire de Rose vypráví věčný příběh ženy plný pochybností i sebedůvěry. Růžová esence v parfému v nebývale vysokém podílu vyjadřuje všechnu bohatost i křehkost květiny připodobňované k ženě.

Hledání krásy života. Prostých, drobných radostí, jejichž krása spočívá právě v jejich jednoduchosti. Nemusíte nic říkat – vaše niterná elegance hovoří za vás.
De Mémoire de Rose je soliflore – parfém s jednou dominantní květinovou vůní -, v němž bezmála dvacítka pečlivě vybraných složek vytváří kolem růže svěže zelené prostředí.
Vůně silná, a zároveň křehká; vůně bohatá, a zároveň nekomplikovaná; vůně jednoduchá, a přitom s širokou škálou odstínů. Tento parfém je pro ženy, které v životě zažily nelehká období, ale přesto z nich stále vyzařuje vnitřní světlo.

Feuille Blanche — Eau de Toilette

Toaletní vodu Feuille Blanche mají v oblibě aktivní ženy, které rády pobývají venku nebo se věnují sportu. Lehká, dlouhotrvající vůně je vhodná pro každý den a tvoří ji celá řada přírodních esencí, z 90 procent v bio kvalitě.
Pomerančové květy (neroli) a hořký pomeranč dávají této vůni čistotu a jemnost, čehož si cení zejména mladé ženy.
Šeříkové a konvalinkové tóny vyvolávají kouzelnou atmosféru jarního rána v přírodě a probouzející se ženskosti.
Vůně Feuille Blanche je jemná a křehká jako bílé jarní květy, prostá a svěží jako jaro: po celý den naprosto přirozeně splyne s vaší radostnou energií.

Rêve de Soie — Eau de Parfum

Rêve de Soie se dokonale hodí pro elegantní, kultivované ženy s vytříbeným vkusem. Tento rafinovaný parfém mimo jiné utvářejí ušlechtilé ingredience, jako je majsúrský santal, jasmín a madagaskarská vanilka, které se harmonicky snoubí v bohatě komponované symfonii.
Rêve de Soie začíná svěžími, slunečnými tóny pomeranče, mandarinky a bergamotu, jako cesta do nitra zahrady Hesperidek. Přechází do květinových tónů kosatce a jasmínu, a poté následuje ambra, oznamující smyslnou přítomnost ženy, která si zvolila tento parfém.
Vůně santalového dřeva se rozvíjí postupně a odhaluje hřejivý a hedvábný charakter parfému.
Rêve de Soie je vhodný pro večer v divadle či opeře, do prostředí elegantních večerních rób, sametových sedadel a bohatě zdobených a zlacených interiérů. Ovšem ženy, které se rády do parfému obléknou, jej mohou nosit denně.

L’Amiral — Eau de Toilette

L’Amiral je vůně širých dálav s tušením moře. Citrusy, kalábrijský bergamot a sicilská mandarinka, vytvářejí radostnou energii, zatímco tóny santalového dřeva dodávají této vůni hřejivost a přívětivost. K osvěžující vůni L’Amiral, která vám vydrží po celý dlouhý den, také přispívají mátové a levandulové tóny.

Journaliste — Eau de Parfum

Dřevitá a kořeněná vůně parfému Journaliste vás přenese do světa odhalených záhad.
Esence z listů hořkého pomeranče a mandarinky vás oživí svěžestí otevřeného a zvídavého ducha, zázvor s kardamomem nabídnou vůni vzdálených míst a dubový mech s tonkovými boby rafinovaně zakončí putování za dobrodružstvím.
Pokud vás tedy vůně Journaliste vábí, neváhejte a vydejte se na cestu!

Cambouis — Eau de Parfum

Tato mužná, smyslná a důmyslně vystavěná kompozice vůní okouzluje a hypnotizuje ženy, když ji používají muži.
Proč? Protože Didier Gaglewski se chtěl zbavit nejednoznačnosti, charakteristické pro současné parfémy pro muže. Cambouis nikterak neoslovuje jejich „femininní stránku“: muž, který tento parfém používá, je chlap každým coulem. Vždyť slovo cambouis doslova znamená „kolomaz“!
Tato vonná kompozice obsahuje ingredience nejvyšší kvality, například dřevo cedru a jalovce červenoplodého, bazalku, či březovou esenci.
Jedinečná, nezvyklá vůně stojící na lehce kouřovém základu s minerálními podtóny je zároveň vysoce vytříbená, svěží i dynamická.

Bal à l’Ambassade — Eau de Parfum

„Ples na ambasádě“ se otevírá svěžími a vzdušnými tóny pomerančových květů, po nichž přichází čas jasmínu a tuberózy.
/ Svěží zelené a pudrové tóny se střídají s romantickou malátností s nádechem kokosu.
/ Pod zářícími lustry voní parfém smyslně a medově.
/ Opulentní vůni tuberózy zjemňuje ambra a balzámové tóny.
Vůně tropické noci proudí otevřenými okny dovnitř a mísí se s omamnou atmosférou … je velvyslanecký ples.

Carnet Indien — Eau de Parfum

Vůně dřevitá a zároveň pikantně kořeněná vypráví příběh tajemných žen zahalených do šálů u vonícího ohně. Hebké tóny atlaského cedru, viržinského jalovce a santalu spolu s benzoovou pryskyřicí navozují vřelou náladu a hloubku prožitku, zatímco koření, jako je kardamom, zázvor a muškátový oříšek, přispívá k pocitu závislosti na této vůni … budete se chtít do ní halit stále znovu.

Transorientale — Eau de Parfum

Transorientale se hlásí k nejlepší tradici orientálních parfémů a nabízí jejich zdokonalenou variantu se sametově hebkým charakterem. Ušlechtilé esence, které byly pečlivě vybrány s ohledem na vysokou kvalitu, vás zavedou do exotické zahrady plné smyslné vůně jasmínu, ylang-ylangu a osmanthusu. Kadidlo a tuberóza vás zahalí tajemným závojem. Transorientale je harmonicky vytvořená bohatá kompozice, která má své specifické místo mezi orientálními parfémy a … ve vaší koupelně.

Affranchie — Eau de Parfum

Jste brunetka, veselá a trochu rozmarná, užíváte si život. Váš zvonivý smích nezná hranic. Jste bezprostřední jako dítě a někdy i vážná, ale my víme, že to nikdy netrvá dlouho.
Právě Vám parfém Affranchie přináší
/ vanilku a kokos vytvářející sladký nádech exotiky a vyjadřující vaši chuť k životu a smyslnost,
/ neočekávané spojení neroli a tuberózy okouzlující svou tajemností,
/ santalové dřevo, jež hladí vaši kůži jako vzácné hedvábí.
Tento Eau de Parfum obsahuje více než 90 % prvotřídních přírodních surovin, stejně jako je obsahují všechny naše parfémy, a 90 % z nich v bio kvalitě. Affranchie se stane dalším šperkem ve vaší sbírce.


Parfémy Gaglewski najdete
přímo v historickém centru Grasse a v Praze u Marie Noe ve Voňavé lékárně

— Eau de Parfum / 2088 Kč
— Eau de Toilette / 1904 Kč